Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/doc/www.voivo.cz/www/redaxo/include/classes/class.oomediacategory.inc.php on line 80
VOIVO | SERVIS Wool

Servis

V případě potřeby zajistíme našim zákazníkům čištění popřípadě opravu koberců u našich partnerů.

Nový koberec doporučujeme vysávat klasickou hubicí nikoliv rotačním kartáčem. Vlněné koberce Vám budou ještě několik měsíců pouštět vlas, nebojte se, jedná se o zbytky vlasů z poslední fáze výroby. Koberce s vyšším až dlouhým vlasem doporučujeme vysávat pouze s nástavcem na čalounění se středním sacím výkonem, nikoliv na maximum. Pokud máte na koberci dlouhodobě nábytek, je vhodné vlas koberce v místě položení jednou za čas narovnat.

Při dodržování základních zásad údržby koberců, se kterými Vás seznámí i prodejce, Vám vlněný koberec vydrží i několik generací.

V případě jakýchkoliv nejasností či dotazů nás můžete kdykoliv kontaktovat e-mailem nebo na telefonním čísle uvedeném v kontaktech.

Dále nabízíme v Praze možnost vyzkoušení vybraného koberce u Vás v interiéru zdarma.

V případě, že požadujete atypické rozměry, můžeme Vám vyrobit koberec na míru. Musíte však počítat s delší dodací lhůtou.

Údržba CowSkins

Nečistoty z povrchu CowSkin odstraníte kartáčováním ve směru růstu srsti. V případě, že se jedná o potřísnění tekutinou, použijte velmi malé množství šampónu a houbičkou skvrnu opatrně vyčistěte. Čistou vodou pak odstraňte zbytky šampónu a kůži vysušte ručníkem či savým hadříkem.